PL EN DE RU FR

Pojemniki

Szanowni Państwo

Przedstawiamy ofertę na dostawę najwyższej jakości pojemników z żywic przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów. Nasza firma z siedzibą w Jarosławiu posiada dziś najlepszą technologię produkcji pojemników i używa do produkcji surowców i materiałów renomowanych firm. Zmodernizowany przez nas system otwierania i opróżniania pojemników jest trwały i niezawodny.

Pojemniki produkowane przez naszą firmę dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i nowoczesnemu wzornictwu są trwałe i posiadają pozytywną opinię Państwowego Zakładu Higieny oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa. Dzięki właściwej konstrukcji i nowoczesnemu wzornictwu pojemniki EKO posiadają estetyczny wygląd, pozwalający na ustawianie pojemników pojedynczo lub zespołowo na terenach parkowych, osiedlach, parkingach itp.

Pojemniki są zbudowane z żywic zbrojonych włóknem szklanym (niepalne) co sprawia, że pojemniki są mocne sztywne i wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do zbiorników zbudowanych z metalu są lekkie i nie korodują. Pojemniki są dostępne w różnych kolorach w zależności od rodzaju odpadów i przeznaczenia, są opisane i zdobione wg życzeń odbiorców.

Napisy są wtapiane w ścianie zbiornika, co czyni je bardzo trwałymi. Kolor i połysk zbiornika jest długotrwały i odporny na czynniki atmosferyczne. Pojemniki są przystosowane do rozładunku w systemie HDS i przy zastosowaniu mechanizmu dwu hakowego pozwala na jednoosobową obsługę.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Pojemniki z żywic poliestrowych

EKOTECH Spółka z o.o.

37-500 Jarosław
ul. Grunwaldzka 4/2

tel./fax 16 623 05 46
tel. kom. 500 016 203

e-mail: info@ekotechsj.pl

Polityka prywatności »

© 2019 Net Partners